Мова сайту: українська або російська
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб отримати більше можливостей

Угода користувача

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕНОГО ТОВАРУ

1 . Загальні положення

1.1 . Цей договір є публічною офертою ( відповідно до ст.ст. 633 , 641 і гол. 63 Цивільного кодексу України ), його умови однакові для всіх осіб незалежно від статусу .

1.2 . У разі прийняття умов цього договору , тобто публічної оферти , користувач стає Замовником .

2 . Терміни та визначення

2.1 . Виконавець - фізична особа - підприємець Богданов Олександр Миколайович.

2.2 . Сайт - сукупність сторінок , доступ до яких здійснюється за допомогою веб -браузера, і програмних модулів , об'єднаних єдиною системою управління , розташованих в мережі Інтернет за адресою http://klunok.com.ua і містить всі ознаки даної публічної оферти.

2.3 . Товари - опублікований на Сайті перелік товарів народного споживання, включаючи алкогольну продукцію, тобто отриману шляхом спиртового бродіння цукромістких матеріалів або виготовлених на основі харчових продуктів з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць.

2.4 . Замовник - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку , що дає доручення на придбання та доставку Товарів представлених на Сайті , для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності .

2.5 . Замовлення - оформлена і розміщена на Сайті заявка Замовника , адресована Виконавцю , на придбання та доставку від його імені та за його дорученням зарезервованих їм Товарів .

3 . Предмет договору

3.1 . Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Виконавцем послуг Замовнику .

3.2 . Виконавець надає Замовнику послуги покупки і доставки замовлених останнім Товарів за дорученням , від імені та за рахунок Замовника.

3.3 . Виконавець надає послуги з придбання товарів від імені та за рахунок Замовника і доставки замовлень за вказаною Замовником адресою . Виконавець не здійснює продаж Товарів .

3.4 . Замовник приймає умови цього договору в момент оформлення Замовлення на Сайті , шляхом натискання на кнопку « Замовлення підтверджую » , що виражає підтвердження Замовника про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Виконавця від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право за Виконавцем відмовити в наданні послуг Замовнику в односторонньому порядку.

4 . Порядок оформлення Замовлення

4.1 . Замовник оформляє Замовлення на Сайті самостійно , шляхом вибору послуги доставки Товарів , і натиснення на кнопку «Оформити замовлення».

4.2 . В результаті оформлення Замовлення , Виконавець одержує дані Замовника та номер Замовлення для виконання доручення по купівлі і доставці Товарів .

5 . Порядок оплати

5.1 . Вартість послуг Виконавця , а також розмір фактичних витрат Виконавця на виконання доручення Замовника вказується на Сайті. Натискання на кнопку « Замовлення підтверджую » на Сайті висловлює згоду Замовника з зазначеними умовами і прийняття Замовником всіх зобов'язань за цим Договором.

5.2 . Замовник оплачує послуги Виконавця по купівлі і доставці Товарів , зазначених у Замовленні , а також зобов'язується компенсувати фактичні витрати Виконавця на виконання доручення Замовника , відповідно до умов цього договору.

5.3 . Вартість послуг Виконавця з доставки Замовлення і розмір фактичних витрат Виконавця на виконання доручення Замовника , вказується на Сайті при оформленні та в момент розміщення Замовлення.

5.4 . Замовник зобов'язується здійснити оплату готівкою згідно цього договору в момент отримання Замовлення , за вказаною ним при оформленні адресою . Оплата проводиться в національній валюті України - гривнях .

5.5 . Оплата здійснюється після того , як Замовник перевірив номенклатуру замовлених і доставлених Товарів у вказаному ним місці доставки .

6 . Порядок доставки Замовлень

6.1 . Доставка здійснюється з 8:30 до 19:30. Замовлення, оформлені до 19:00 доставляються того ж дня . Довідкову інформацію про можливість доставки день в день можна уточнити у Виконавця .

6.2 . Умови доставки:

6.2.1 . Вартість доставки 0,01 гривень при сумі замовлення продуктів від 350 грн. або піц на суму від 150 грн., при сумах менших за зазначені вище - 35 грн.

6.3 . Про можливість доставки за межі м. Суми замовнику слід уточнювати в операторів Сайту.

6.4 . При доставці Замовлення Виконавець надає Замовнику для підписання Талон доставки . Підписання Замовником Талона доставки є підтвердженням отримання ним замовлення та виконанням Виконавцем своїх зобов'язань за цим Договором.

6.5 . При передачі Замовлення Виконавець має право попросити Замовника пред'явити посвідчення особи, що підтверджує дотримання останнім вікових обмежень , встановлених для Замовників цим договором.

У разі відмови Замовника підтвердити дотримання вікових обмежень , встановлених для Замовників цим договором , Виконавець має право не передавати Замовлення .

7 . Інші умови

7.1 . Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріального праву України .

7.2 . Недійсність якого-небудь пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

7.3 . Усі спори , що виникають між Замовником та Виконавцем , вирішуються в судовому порядку відповідно до чинного законодавства.

7.4 . Виконавець має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Замовників. Актуальна (чинна ) редакція договору завжди розміщується на Сайті.

7.5 . Замовник визнає і погоджується з наданням Виконавцю своїх персональних даних , а саме : прізвище , ім'я , контактний номер телефону , місто , адресу доставки та адресу електронної пошти. Обробка персональних даних Замовника здійснюється відповідно до законодавства України . Замовник дає Виконавцеві право на обробку його персональних даних у зв'язку з наданням Замовнику Послуг , обумовлених цим Договором. У зв'язку з тим , що обробка персональних даних Замовника здійснюється у зв'язку з виконанням договору , укладеного на умовах цієї Оферти , згода Замовника на обробку його персональних даних не потрібно . Термін використання наданих персональних даних - безстроково.

Клунок - продовольчий магазин нового формату, який відкрився в 2013 р. в місті Суми. Ми надаємо послугу "доставка продуктів додому", а також послугу "доставка піци додому". Ми подбаємо, щоб Ваше замовлення було дбайливо упаковане і швидко доставимо його Вам.

Використовуючи наш сайт Ви приймаєте умови угоди користувача

© 2013 — 2015 Клунок. Всі права захищені.