Мова сайту: українська або російська
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб отримати більше можливостей

Відгуки

Дорогі клієнти!

День у день ми намагаємося покращити нашу службу доставки продуктів шляхом підвищення якості сервісу, оптимізацією цінової політики та підтриманням актуального асортименту товарів.

Ми створили сторінку "Відгуки" для того, щоб Ви могли вказати нам у чому ми можемо стати краще, які нові товари Ви б хотіли бачити на сайті або ж просто оцінити роботу нашої служби доставки.

Ми безмежно вдячні Вам, що Ви допомагаєте стати нам краще!


2019-03-06 12:11:38 Владимир

очень плохо что нет доставки ! Не ужели с таком городе Сумы нет доставки? Или Вам тяжело или не хотите? У Вас просят люди ! Не ужели так тяжело? ...организовать ? Мне очень жаль что Вы не хотите идти людям на встречу...просто я инвалид 1-й группы...а ходить по магазинах я не в состоянии.....

2019-01-28 11:48:29 Ирина

Отзыв не по доставке! Очень разочаровал неадекватный продавец! Проведите беседы на тему: "Правила поведения на рабочем месте"!!!!

2019-01-20 10:41:18 Валентина

Здравствуйте уважаемые администраторы магазина! Что Вам мешает организовать доставку? Хорошо же была налажена работа .Добавьте.доделайте.что надо реорганизуйте но верните пожалуйста доставку Всего Вам доброго

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК
І взимку, і влітку одним кольором.

Клунок - продовольчий магазин нового формату, який відкрився в 2013 р. в місті Суми. Ми надаємо послугу "доставка продуктів додому", а також послугу "доставка піци додому". Ми подбаємо, щоб Ваше замовлення було дбайливо упаковане і швидко доставимо його Вам.

Використовуючи наш сайт Ви приймаєте умови угоди користувача

© 2013 — 2015 Клунок. Всі права захищені.