Мова сайту: українська або російська
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб отримати більше можливостей

Чому вам варто користуватися службою доставки

Не знаєте чи варто вам користуватися послугами служби доставки? У нас є для вас відповідь!

Почему вам стоит пользоваться службой доставки

Багато наших клієнтів не припускали, що будуть постійно користуватися нашими послугами поки не спробували перший раз.

На початку створення служби доставки ми поставили собі таке питання: «Хто і чому буде користуватися послугою доставки продуктів?». Відповіді з'явилися відразу ж. Для тих, хто ще не знає чи варто йому користуватися послугою доставки продуктів, ми наведемо декілька причин. Послуга доставки буде корисна тим, хто:

  1. не хоче витрачати свій час на черги;
  2. хоче заощадити гроші і сили;
  3. живе в іншому місті або країні, але хоче подбати про близьких;
  4. готується до свята;
  5. хоче зробити кому-небудь подарунок.
Крім приватних клієнтів, наша служба може вирішити питання поставок продуктів для кафе і ресторанів, а також будь-яким іншим корпоративним клієнтам.

Великим плюсом служби доставки «Клунок» є можливість безготівкового розрахунку як за допомогою банківської карти через систему платежів Liqpay, так і за допомогою банківських переказів для корпоративних клієнтів. Наш оператор надасть вам всю необхідну інформацію і документацію для безготівкового розрахунку. Для зв'язку з оператором ви можете скористатися одним з наших мобільних номерів: +38 (066) 045-67-07 або +38 (068) 547-42-55, а також можете написати листа на нашу електронну пошту: info@klunok.com .ua

Корисною наша служба буде і колективам офісів. Ми вирішуємо величезну кількість питань пов'язаних з поставками продуктів в офіс, а наш асортимент задовольнить різнобічні смаки співробітників.

Наступного разу, коли будете організовувати сімейне свято, корпоратив в офісі або вирішите зробити подарунок тим, хто далеко від вас - скористайтеся нашими послугами і відмінний результат вам гарантовано!

Клунок - продовольчий магазин нового формату, який відкрився в 2013 р. в місті Суми. Ми надаємо послугу "доставка продуктів додому", а також послугу "доставка піци додому". Ми подбаємо, щоб Ваше замовлення було дбайливо упаковане і швидко доставимо його Вам.

Використовуючи наш сайт Ви приймаєте умови угоди користувача

© 2013 — 2015 Клунок. Всі права захищені.