Мова сайту: українська або російська
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб отримати більше можливостей

Оплата карткою через Інтернет

Ви можете оплатити своє замовлення через Інтернет за допомогою банківської карти.

На жаль, оплатити акцизні товари (алкоголь, сигарети) таким спосіб неможливо тому, що це суперечить українському законодавству.

У наші дні актуальним є безпека особистих даних в інтернеті, саме тому ми вибрали систему електронних платежів LiqPay. Платіжна система LiqPay була розроблена і належить комерційному банку "ПриватБанк". За своєю суттю це аналог системи "Приват24" для бізнесу. Так, що Ви можете бути впевнені в безпеці своїх даних, яка гарантується ПриватБанком. Для більш детального ознайомлення з системою безпеки цього сервісу перейдіть за посиланням.

Як оплатити замовлення через Інтернет:

1. При оформленні замовлення, Вам необхідно вибрати спосіб оплати "Карткою через інтернет"

2. Після оформлення замовлення, наш оператор збере його і внесе необхідні корективи в замовлення, що вплине на загальну суму замовлення. Як тільки це відбудеться, на Вашу електронну пошту, вказану при оформленні замовлення, буде надіслано лист з посиланням для оплати.

3. Перейшовши за посиланням, Ви потрапите на сторінку сайту, де буде вказана остаточна сума Вашого замовлення з урахуванням доставки. Для оплати Вам необхідно натиснути кнопку "Сплатити".

4. Після того, як Ви натиснете кнопку оплатити, Вас перенаправить на сторінку оплати, де Вам потрібно буде внести дані своєї банківської картки.

5. Натисніть кнопку "Сплатити". Ми побачимо оплату протягом 12 хвилин. Як тільки ми отримаємо оплату, наш оператор передзвонить Вам і підтвердить отримання грошей.

Клунок - продовольчий магазин нового формату, який відкрився в 2013 р. в місті Суми. Ми надаємо послугу "доставка продуктів додому", а також послугу "доставка піци додому". Ми подбаємо, щоб Ваше замовлення було дбайливо упаковане і швидко доставимо його Вам.

Використовуючи наш сайт Ви приймаєте умови угоди користувача

© 2013 — 2015 Клунок. Всі права захищені.