Мова сайту: українська або російська
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб отримати більше можливостей

Доставка і оплата

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

 • Вартість доставки в межах міста - 35 грн.
 • При вартості замовлення понад 350 грн. доставка по місту - безкоштовна або при замовленні піц на суму від 150 гривень
 • При важких замовленнях (приклад: 40 банок сардини), до суми Вашого замовлення може бути додана плата за послуги вантажника в розмірі 15 гривень.
 • Самовивіз замовлення - безкоштовно
 • Вартість доставки за межі міста обмовляється з оператором

АДРЕСИ І ЧАС ДОСТАВКИ

При оформленні замовлення Ви повинні вибрати найбільш зручне для Вас часове вікно. Такий принцип роботи впроваджено в першу чергу для зручності покупців, адже ми можемо спланувати наш маршрут і встигнути зібрати всі замовлення до призначеного часового вікна, а значить і розвести їх у порядку черги.

Замовлення після 19:00 будуть оброблені та доставлені починаючи з 8:00 наступного дня.

Доставка продуктів здійснюється в межах Сум та околицях. Ви можете ввести адресу доставки в особистому кабінеті і користуватися ним при здійсненні замовлення.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Оплата замовлення здійснюється тільки в обсязі фактично доставлених товарів:

 • Готівкою при доставці.
 • Банківською карткою або готівкою при самовивозі
 • Картою VISA або MasterCard через Інтернет (за виключенням акцизних товарів)

ЗМІНА ВАРТОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ

Фактична вартість замовлення може відрізнятися від попередньої у разі:

 • заміни або відсутності деяких товарів;
 • присутності в замовленні вагових товарів. На сайті вказана типова ціна товарів, що продаються на вагу, яка може бути менше або більше фактичної.

При прийомі товарів перевірте комплектність замовлення по накладних документам.

ЗАМІНА ТОВАРІВ

Якщо з якихось причин замовлений товар відсутній, ми готові замінити його схожим, при цьому у покупця залишається право відмовитися від запропонованого нами товару.

Зверніть увагу:

 • Замовлення, доставка яких здійснюється з 9:00 до 10:00, комплектуються вночі або рано вранці, тому при заміні ми покладаємося на свою експертну думку і інформуємо покупця про зміни в замовленні допомогою SMS
 • Заміна товарів у замовленнях, доставка яких здійснюється з 9:30 до 19:30, узгоджується з покупцем по телефону. У разі неможливості зв'язатися, ми відправляємо SMS

ОТРИМАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

До замовлення додається товарна накладна, касовий чек та талон доставки. Якщо прийняти замовлення в призначений час не вдається, Ви можете скасувати його, або вибрати інший час доставки. Для цього необхідно зателефонувати до контакт-центру за телефоном + 380 (66) 045-67-07 або +380 (68) 547-42-55 і повідомити оператору два будь параметра - номер замовлення, логін, дату або адресу доставки.

Ви можете відмовитися від замовлення або частини доставлених товарів без пояснення причин. Для цього необхідно підписати примірник товарної накладної з позначкою водія-експедитора про відмову.

Клунок - продовольчий магазин нового формату, який відкрився в 2013 р. в місті Суми. Ми надаємо послугу "доставка продуктів додому", а також послугу "доставка піци додому". Ми подбаємо, щоб Ваше замовлення було дбайливо упаковане і швидко доставимо його Вам.

Використовуючи наш сайт Ви приймаєте умови угоди користувача

© 2013 — 2015 Клунок. Всі права захищені.