Мова сайту: українська або російська
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб отримати більше можливостей

Про компанію

Наш девіз: «Продуктовий магазин - завжди і скрізь!»

Служба доставки «Клунок» - це підрозділ мережі продуктових магазинів з однойменною назвою. Ми перші, хто надає таку послугу в місті Суми.

Мережа магазинів «Клунок», як і служба доставки, розпочала свою роботу в 2013 році. Зараз ми активно розвиваємося і розширюємо мережу наших магазинів. Більш детальну інформацію ви можете отримати на сторінці «Контакти».

Місія та цінності компанії

Місія нашої компанії полягає в тому, щоб створити такий магазин, який буде задовольняти найбільше число клієнтів. Для цього ми постійно вдосконалюємось і вивчаємо потреби наших покупців.

Досягненню нашої місії супроводжують цінності, які поділяють усі наші співробітники:

  • Ціна;
  • Якість;
  • Технологічність;
  • Зручність.

Ми впевнені, що чітко визначивши цілі та принципи, ми зможемо виконати нашу місію.

Про нас в цифрах

Ми - досить молода компанія, яка не має величезного досвіду роботи, але це дозволяє нам дивитися абсолютно новим поглядом на старі речі. За два роки роботи нашими клієнтами стали більше 300 осіб, багато з яких користуються нашими послугами постійно.

На нашому сайті представлений асортимент із понад 3500 позицій, який перевершує більшість звичайних магазинів і це не межа. Ми щодня додаємо нові продукти на наш сайт, щоб кожен клієнт знайшов те, що хоче.

Ми спробували вам коротко і зрозуміло розповісти про нас. Сподіваємося ви знайшли на цій сторінці всі відповіді на свої питання стосовно нашої компанії, а якщо ні - наш оператор вам допоможе.

Контакты

Наши партнёры

Клунок - продовольчий магазин нового формату, який відкрився в 2013 р. в місті Суми. Ми надаємо послугу "доставка продуктів додому", а також послугу "доставка піци додому". Ми подбаємо, щоб Ваше замовлення було дбайливо упаковане і швидко доставимо його Вам.

Використовуючи наш сайт Ви приймаєте умови угоди користувача

© 2013 — 2015 Клунок. Всі права захищені.